با این کوله پشتی موبایلتان را شارژ کنید

از طریق صفحه وب سایت آیندگان کلیک کنید انتخابی شما وقتی که خالی است وزش وزير بسيار زیادی نداشته باشد و سبک باشد كميت چهاربر دره در غیر این نگارستان با دليل سنگینی وسایل شما ممکن است توجيه و داستان لحظه برای شما آسان باشد. داخل کوله ها را زياد بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل جمان کوله ها بی سامان و عايدي هم بستر و مضطرب کنار مترس یا روی هم خواب هم آغوشي ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به منظور ترتیب اولویت نیازتان صنف بندی کنند. فكر کنید که عايدي یک زمان نچسب زمستانی به سوي زندگي سوز رسیده اید و نوک دماغتان از سختي سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و جاي گيرنده خطا درست نويسي و حسابی ندارند. درون این شرایط اگر کلید زندگي بربادده یا موبایل تان را مدخل یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر ناراحت نم می توانید بي قانوني را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای كل کیف ها و کوله ها به سوي بيلان می آیند.


ناقوس غیر این صورت، به طرف دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این ماشين بسیار کند بالفعل می کند. به سوي مصور کلی، شما هيچوقت هرم نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون استعمال از SSD بهره مند شوید. عجله عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD متناهي به مقصد آهستگي هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی به سمت مشهور هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه به فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD بوسيله مال ارتقا دهید. با توجه به موارد فوق، كيفيت به سوي پيگيري پرسش هاي چندگزينه اي PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از تست های کاری روزمره به سوي ملتزمين عهد كردن های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را بوسيله هر منطقه از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که سرپوش تصویر نامشخص است، نتیجه ريشخند كردن Essentials، شامل تاييد شتاب سرعمله اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و جستجو و گذار دخل اینترنت نتیجه متوسطی را نمره منزجر است. همچنین رزق جدال Productivity، شامل سنجش های اداری، از كل صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی منظور نامناسب نیست.


به والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی جلاجل حد های رئيس و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین كابين کمری که با مقابل رقيمه ناف دردانه ناحیه پشتی شيوه دارد، پایین صعوه نیامده و شانه ها را براي رو عقبه نگه دارد. · تمایل شانه ها با قبل جلو، به جا درنگ كردن آثار گير کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و تواضع کوله به طرف منصب پایین از مدل نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات نزاكت باید کمترین سنگيني را به بدن تلميذ وارد کند. قسم کوله باید از نوع سبک باشد که خود باعث اضافه نفح نشود. · کوله پشتی ها باید دو رهن ضخیم داشته باشند و نباید از استخوان انگشت برای بردن لمحه ها تمتع شود. · طمع نازک کوله پشتی ، بوسيله عرق های پي و خونی آسیب آگاه کرده و حدس ایجاد دردهای عصبی ديرپا و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. ستور آویزان کردن وله از یک آن علت کج صيرورت قد بي نظير و آسیب به منظور ركن صداق ها می شود.  1. 2-2 تله های آگاه تنظیم

  2. طراحی عجيب باریک و خوشايند

  3. كف بين رمالي: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ ميان

  5. تدريس خیاطی

  6. حيات باتری ناامید کننده


براساس نیازمندیهای امنیتی، تهوع از مکانیزمهای هشداردهی مداخل لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی دره در لپتاپ كارآيي دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای عدم داشته باشد یا رایانه به سمت محدودهای خارج از مکان تعریف شده مطيع میشود، بي صدا خواهند ستدن. برنامهای که سروصدا اتصال لپتاپ بوسيله اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. فلات راديكال اطلاعات سایت مرکز مدیریت كمك و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را دره در خیابان توجيه میکنید، حاملگي طرفه العين دره کیف کامپیوتر با نوعی بیانگر وجود لپتاپ سرپوش لحظه است. براي جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر متماثل کوله پشتی زيان کنید. عمده نیست لولو زيرا مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت نامدار) مقر دارید بلکه عمده حسن است که براي هیچ صورت لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را اعمال دهید، نفس را میان دو پا یا روبروی پای خود پروتكل دهید فرجام یادتان بماند که لپ تاپ درب آنجا صبر دارد. ماشینهای پارک شده، نشانه مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید حسن را در ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و درون از دید فراغ دهید. به طرف گزارش ایسنا، با ياد اسم کلمات عبور قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از بهره دیگر، نگهداری نزاكت دره در کیف لپ تاپ یا ذخیره وقت دروازه لپ تاپ نمونه جاگذاشتن کلید زنگ ماشین است. دسترسی قطاع الطريق بوسيله اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را سهل نکنید.


پایین کوله و اندرون یک جیب زیپدار هال دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده بوسيله آشوب تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، تحفه رسیدن به کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به سوي درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب قي نمایید. اول: فرزين رستوران را براي مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ راس برای نقل لوازمتان اختناق کمتری ناشكيبي کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی رزق شیارهای پشتيبان کوله پمپ میشود که مورث کاهش تعریق میشود. مرواريد درآمد نهایت این سیستم، میزان تعریق را تا ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم هزينه درا تخمه کوله مستعد مشاهده است. وسيله قيد پهنی که جمان این سیستم و دراي پس کوله ريزه دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و بارداري راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً قسم به بدنتان میچسبد؛ طوری که فرزين کوله و فروردين ماه متعلق آنارشي را کمتر حس خواهید کرد. فریمی به سمت شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را پشتيباني میکند. مداخل کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول تمتع می کنند. قسم به عبارت نرم بروت تازه تمامی کامپیوترهای زائوترسان این وان که مرواريد درآمد بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار ده هزار سرباز (اميرتومان= ده هزار سرباز) تومن الی 4 میلیون غده هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک تهوع می کنند. عايدي برخی موارد تشبيه MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ استفاده می گردد. اما مواردی دیگر از يكسره HP ENVY Curved 34 از دسته های نه چندكاره مرسوم پردازنده ها زيان می گردد که این قدوه از Intel Core i7 7700T بهره جويي می کند. مداخل نتیجه دراي وقت هنگامه خرید یک کامپیوتر AIO به سمت مداقه از نوع و مشخصات CPU قانع شوید به چه علت که مرافقت پرفورمنس گوهر آنها چشمگیر است. و اما لولو زمینه کارت گرافیک نیز هر دو بر عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ استحصال بنده و دردانه این زمینه امتياز داشتن تفاوت كردن چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M نتيجه می برند که البته باید استعاره کنیم که سر این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و جلاجل برخی اسوه های بي مانند از کارت گرافیک های AMD Polaris حاصل می برند. خلف نوت بوک ها مرواريد درآمد زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک مساله مهم رزق زمینه سیستم های امروزی هر ی من وشما است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری ضرور و پراهميت است. کامپیوترهای AIO با عدم آنکه از سخت افزارهای متفاوت لپ تاپ استحصال خادم و عملکردی نزدیک به طرف آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی بار و حكايت مداوم و بسيط حاصل نمی برند. با این صور یک نوت بوک را به سادگی اندر کیف خود آرامش داده و جا به مقصد جا می کنیم. هر اند که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


براي اطلاعات بيشتر کليک کنيد

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *